Katalog stron

Strony informatyczne

Internetowa poradnia psychologiczna

Psychoterapeuta i logopeda to specjaliści jakich odnajdą Państwo na przedstawianej tu stronie. Jest to pagina, która prezentuje propozycję Internetowej Poradni Psychologicznej Alter-Ego. Centrala poradni znajduje się na Dolnym Śląsku w mieście Wałbrzych. Propozycja poradni skierowana jest jednak nie tylko do obywateli Wałbrzycha, ale również ludzi mieszkających w innych miejscowościach, na obszarze całego kraju. Poradnia psychologiczna oferuje bowiem porady psychologa online. W propozycji jest np. terapia bobath . Internetowa Poradnia Psychologiczna Alter-Ego to stosowne wyjście dla ludzi poszukujących psychoterapeuty oraz logopedy.

Kategorie:
Zdrowie i Uroda » Psycholodzy
Zdrowie i Uroda » Pomoc
Zdrowie i Uroda » Psychoterapia

data: 18.01.2013 | adres: http://www.ipp-alterego.pl | słowa kluczowe: psycholog psychoterapia Wałbrzych porady poradnia

Zobacz inne wpisy z tych kategorii:

 • Dentysta Marki

  Śliczny uśmiech to marzenie każdego nas. W tym celu powinniśmy pielęgnować zęby codziennie. Nie wolno zapominać o regularnym odwiedzaniu dentysty. Lekarz dentysta sprawdzi stan naszego uzębienianaszych zębów i zaaplikuje odpowiednią kurację. Mogą to być licówki, wymiana plomby, lub zalecenia chirurgiczne. Dlatego też powinno się dbać o zęby każdego dnia i już od najmłodszych lat. Należy nadmienić, że o ile licówki są "operacją" kosmetyczną to musimy dbać o zęby, aby wizyta u dentysty polegała tylko na przeglądzie. Zachęcamy dzieci i dorosłych do przeglądu swoich zębów.

 • http://sylwiahofman.pl

  Już teraz skorzystaj z wysokiej klasy usług pani Sylwii Hofman, które poparte są wielkim doświadczeniem. Dzięki ogromnej wiedzy, jak też doświadczeniu jest ona w stanie proponować utrzymane na najlepszym poziomie usługi, do których można zaliczyć prowadzenie warsztatów i szkoleń dla osób indywidualnych (lub grup zorganizowanych) oraz dla firm. Jesteś w stanie skorzystać ze szkoleń dotyczących takiej tematyki jak: trening asertywności, zarządzanie stresem, efektywna komunikacja, jak również odkrywanie rodzaju osobowości i osobistego potencjału i wielu innych. Jednocześnie chcąc trafić do dużego zgromadzenia osób prowadzi też konsultacji terapeutyczne, dzięki którym pomogła wielu osobom w depresji, walce z uzależnieniem.

 • Lek na Depresje

  Jednym z najpoważniejszych kłopotów w dzisiejszych czasów jest to, iż naprawdę wielu ludzi cierpi na depresję. Mówi się nawet, że depresja to choroba cywilizacyjna. Jednak nasza cywilizacja to także wiele zalet - a więc większość chorób można zwalczyć. Nie inaczej jest, jeśli w grę wchodzi depresja. Wystarczy udać się do psychiatry, który w trakcie swojej pracy leczył wielu chorych, a więc na pewno posiada wymagane umiejętności i potrzebne doświadczenie. Jak zatem widać, depresja może jak najbardziej zostać uleczona. Należy jednak starać się o to.

  data: 25.01.2013 | adres: http://www.depresja.info5.pl | słowa kluczowe: depresja objawy diagnoza porady | czytaj więcej »

 • Trema

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów jest nastawiony na pomoc grupie zawodowej tzn. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma zagadnieniami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych tj. trema , jaka towarzyszy wszystkim osobom występującym publicznie. Podejmujemy współpracę z artystami kształtującymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy na szczyt. Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości praktycznego wykorzystania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla indywidualnego rozwoju i najlepszego działania we współczesnym świecie utalentowanych artystów w różnym wieku. Razem znajdziemy odpowiedź na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę? Swoją usługę kierujemy również do instytucji aktorów i muzyków prowadząc warsztaty grupowe.

  data: 04.01.2013 | adres: http://koda.krakow.pl | słowa kluczowe: trema trema warsztaty Kraków psychologia muzyki jak pokonać tremę | czytaj więcej »

 • Psychoterapia

  Psychoterapia małżeńska w Warszawie

  Informacje o terapii par prowadzonej w centrum Warszawy. Na stronie CentrumPar.pl możecie przeczytać o tym, w jakich sytuacjach psychoterapia par jest pomocna i komu może pomóc; można dowiedzieć się o stosowanym podejściu psychoterapeutycznym oraz przeczytać o uprawnieniach terapeutów. Psychoterapia par skierowana jest szczególnie dla relacji doświadczających trudności i borykających się z kryzysem, ale również dla tych, które w psychoterapeutycznej pracy nad swoją relacją szukają sposobów jej wzrostu i większej satysfakcji.

  data: 30.03.2012 | adres: http://psychoterapia.blog.com/2011/10/18/formy-pomocy-psychoterapeutycznej/ | słowa kluczowe: psychologia psychoterapia Warszawa | czytaj więcej »

 • Uzależnienie od alkoholu

  Nasza prezentowana strona to źródło informacji o alkoholizmie i połączonymi z nim powikłaniami. Przypadłość ta obejmuje coraz bardziej pokaźną liczbę społeczeństwa. Masa nadużywających krępuje się przyznać do nadużywania. Na przedstawianej stronie znajduje się ogrom pożytecznych artykułów na temat związany z alkoholizmem. Natraficie tam na informacje o alkoholizmie w rodzinie, odtruwaniu alkoholowym, a także jakie konsekwencje może nieść za sobą alkoholizm. Na naszą stronę trafiają ludzie do których dociera, że mają problem z alkoholem, oraz ludzie, których najbliżsi mają przykre doświadczenia z nałogiem. Alkoholizm to nie jedynie problem nadużywającego, ale wszystkich osób, którzy są w bliskim towarzystwie. Z tego powodu nakłaniamy wejść na naszą stronę wszystkich, którzy odczuwają tendencje do alkoholu u ludzi w najbliższym sąsiedztwie.

  data: 30.01.2012 | adres: http://leczeniealkoholizmu.info | słowa kluczowe: alkoholizm leczenie terapia uzależnienie detoks objawy alkoholizmu test na alkoholizm | czytaj więcej »

 • Łysienie

  Masz problem z nadmiernie wypadającymi włosami? Boisz się, że niedługo możesz wyłysieć? Chciałbyś móc zaprezentować nieco więcej owłosienia na głowie? Odwiedź naszą witrynę internetową i skorzystaj z porad na niej zawartych. Mogą one okazać się realnie pomocne dla wszystkich, którzy mają problem z nadmierną utratą włosów oraz łysieniem. Nie bój się i nie wstydź, bowiem realnie wiele osób skarży się na podobne problemy. Nie bądź bezradny. Porady specjalistów i ciekawostki na temat pielęgnacji włosów, a także złożone przykłady środków i specyfików na porost i zagęszczenie włosów na pewno okażą się niezwykle przydane i skutkujące. Strona została umieszczona w sieci, aby skutecznie ci pomóc.

  data: 14.01.2012 | adres: http://lysienie365.pl/ | słowa kluczowe: porost włosow wypadanie włosów | czytaj więcej »

Katalog Informatyczny